IMG_0432 (2)

Dotyk neregulovanej rieky, bukolické východy a západy slnka a v každom ročnom období iné vône a zvuky – to všetko ponúka Táborisko pod Krížom. Chceme vám poskytnúť kontakt s prírodou v dostupnej vzdialenosti od Bratislavy, Trnavy či Nitry. Vodácky šport má svojich skalných fanúšikov, ale láka aj nováčikov, ktorí si chcú vyskúšať iný rozmer pobytu v prírode.

Za novými zážitkami môžete cestovať stovky a tisícky kilometrov, alebo si sadnúť do člna a za každou zákrutou rieky objaviť nové scenérie.
Poďte si vychutnať pohľad na prírodu, ktorý sa síce stále mení, ale vy budete mať čas si všetko vychutnať.

Pokiaľ si do obľúbených navigačných aplikácií zadáte cieľovú adresu Táborisko pod Krížom v obci Nový Život – Eliášovce, nemôžete zablúdiť. Ponúkame vám dopravnú dostupnosť, dostatok priestoru a segmentovanie zón podľa preferencií. Rodiny s deťmi a ľudia túžiaci po oddychu sa môžu vyspať v „pokojnej“ zóne. Pre tých, čo chcú stráviť večer pri gitare a ohni, je určená „vodácka“ zóna. No a nechýba ani „párty“ zóna pre tých, čo radi vítajú svitanie.

Môžete sa ubytovať v indiánskom teepee, skautskom stane s podsadou, alebo hľadať hĺbku myšlienok v sude ako Diogenes. Ak uprednostníte svoje pohodlie, môžete si postaviť na táborisku vlastný stan.